اللهُمَّ عَرِّفْنِی نَفسَکَ، فاِنَّکَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفنِی نَفْسَک، لَم اَعْرِفْ رَسُولَک ... اللهُمَّ عَرِّفنِی رَسُولَک، فَاِنَّکَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنِی رَسولَک، لَمْ اَعْرِفْ حُجَّتَکَ ... اللهُمَّ عَرِّفْنِی حُجَّتَکَ، فَاِنَّکَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفنِی حُجَّتَکَ، ضَلَلْتُ عَنْ دیِنِی ... و در آن سوی این چشم انتظاری ها ...
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
و در آن سوی این چشم انتظاری ها ...
(موجیم و وصل ما از خود بریدن است * ساحل بهانه ایست رفتن رسیدن است)
سه‌شنبه 17 بهمن 1391
قحط النساء

برنده سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی  از سی امین جشنواره فیلم فجر

برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی امین جشنواره فیلم فجر

برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد از سی امین جشنواره فیلم فجر

کاندید بهترین فیلم از سی امین جشنواره فیلم فجر

 

تعجب نکنید دارم در مورد فیلم " خوابم می آد" رضا عطاران صحبت می کنم. درست حدس زدین همونی که آقای اکبر عبدی با یک گریم کاملا زنونه ظاهر شد و جالبه بدونین که این فیلم، کاندید بهترین طراح گریم از سی امین جشنواره فیلم فجر شد!!!ا!

نمیدونم چرا خیلی بدم اومد وقتی اکبر عبدی رو در یک پیرن بلند زنونه دیدم با النگوهایی که تو دستش بود. یا فراموش کردیم که جشنواره فیلم فجر به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار میشه یا فراموش کردیم که یک مرد باید با یک گریم مردانه ظاهر شود، نه زنانه!!

نمیدونم آنهایی که به اینگونه فیلم ها مجوز پخش می دهند، آیا واقعا به مسئله ای به نام شخصیت و شأن مرد و زن هر یک در جایگاه خود فکر می کنند یا نه؟

آیا شخصی به نام کارشناس دینی در سینمای ایران اسلامی وجود دارد که جلوی برخی از این اشتباهات را بگیرد؟

 

 آیا واقعا در سینمای ایران اینقدر با قحط النساء مواجه هستیم؟؟ که باید نقش یک زن را یک مرد بازی کند؟!! و یا اینکه مردان سینمای ما می خواهند هنر خود را با زن بودن نشان دهند؟؟


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 309095